501PCM-ADAF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501PCM-ADAF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 501PCM-ADAF
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 501PCM-ADAF
Tau Wae 501PCM-ADAF Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
He Rahinga Kei te wātea 4574 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo CMEMS®
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa CMEMS® Si501 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tray
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm Te Tautanga Mahinga -
Whakaahuatanga Taipitopito CMEMS® LVCMOS 32kHz ~ 100MHz Programmable Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8.9mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 32kHz ~ 100MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
501R15N101KV4T
501R15N101KV4T
Kaihanga: Johanson Dielectrics, Inc.
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 0805