501JCAM032768DAFR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501JCAM032768DAFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 501JCAM032768DAFR
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 501JCAM032768DAFR
Tau Wae 501JCAM032768DAFR Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4549 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.3V Momo CMEMS®
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa Si501
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 32.768kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.9mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.9mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
501JCAM032768DAGR
501JCAM032768DAGR
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 4734 pcs
Tikiake:
RFQ
501JCAM032768CAG
501JCAM032768CAG
Kaihanga: Silicon Labs
I roto i te taonga: 4246 pcs
Tikiake:
RFQ
501JCAM032768DAF
501JCAM032768DAF
Kaihanga: Silicon Labs