501BCAM032768DAF
Silicon LabsSilicon Labs
501BCAM032768DAF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 501BCAM032768DAF
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 501BCAM032768DAF
Tau Wae 501BCAM032768DAF Kaihanga Silicon Labs
Whakaahuatanga OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4401 pcs Pepa Raraunga
Momo CMEMS® Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ahua Tae 3.3V Raupapa Si501
RoHS Tūnga Cut Strip Ratonga -
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Ētahi Ingoa 336-2854 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Waehanga Kaihanga 501BCAM032768DAF Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Te Manawanui Toa ±20ppm Tautanga - Whakaputa 1 2.5mA
Rautanga 32.768kHz Whakaahua nui 32.768kHz LVCMOS CMEMS® Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 2.5mA