500SAAA2M04800ACF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 500SAAA2M04800ACF
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Ngā Rauemi: 500SAAA2M04800ACF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 500SAAA2M04800ACF
Tau Wae 500SAAA2M04800ACF Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 66944 pcs Pepa Raraunga 500SAAA2M04800ACF.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Raupapa Si500S
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 2.048MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.048MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 24mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10.7mA Kaitautoko Ake Crystal