RV5-50V101MG10U-R2
Elna AmericaElna America
Elna America
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV5-50V101MG10U-R2
Kaihanga / Waitohu: Elna America
Whakaahuatanga hua CAP ALUM
Ngā Rauemi: RV5-50V101MG10U-R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV5-50V101MG10U-R2
Tau Wae RV5-50V101MG10U-R2 Kaihanga Elna America
Whakaahuatanga CAP ALUM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 404237 pcs Pepa Raraunga RV5-50V101MG10U-R2.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa RV5 Ripple Current @ Low Frequency 252mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 378mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose