PVH-20V470MG70E-R2
Elna AmericaElna America
PVH-20V470MG70E-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVH-20V470MG70E-R2
Kaihanga / Waitohu: Elna America
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Ngā Rauemi: PVH-20V470MG70E-R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVH-20V470MG70E-R2
Tau Wae PVH-20V470MG70E-R2 Kaihanga Elna America
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73564 pcs Pepa Raraunga PVH-20V470MG70E-R2.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PVH
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 604-1185-2
PVH20V470MG70ER2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 45 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF