505Q-0256-S010
ElectroswitchElectroswitch
505Q-0256-S010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 505Q-0256-S010
Kaihanga / Waitohu: Electroswitch
Whakaahuatanga hua ROTARY ENCODER MAGNETIC 256PPR
Ngā Rauemi: 505Q-0256-S010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 505Q-0256-S010
Tau Wae 505Q-0256-S010 Kaihanga Electroswitch
He Rahinga Kei te wātea 1526 pcs Pepa Raraunga 505Q-0256-S010.pdf
Tuhinga o mua 5V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa 500 Ko te Rotational Life (Cycles Min) 10M
Pulses ia Revolution 256 Momo putanga Quadrature (Incremental)
Ētahi Ingoa 451-1130
505Q0256S010
Whakatakotoranga Vertical
Momo Tae Panel, PCB Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Kuputuhi Magnetic
Tuhinga No Hangaia ki te Whakawhiti No
Momo Kaihoko 1/4" Dia Flatted End
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
505QPC250KB5A3L
505QPC250KB5A3L
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 5UF 10% 250VAC CHAS MT