TM3B686K004EBA
Hua Hua
Tau Wae: TM3B686K004EBA
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua TM3686K004BEBA
Ngā Rauemi: TM3B686K004EBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TM3B686K004EBA
Tau Wae TM3B686K004EBA Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 107902 pcs Pepa Raraunga TM3B686K004EBA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa TANTAMOUNT®, TM3 Packaging Bulk
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.9 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm
Te kaha 68µF