T95R686K025CSSS
Hua Hua
Tau Wae: T95R686K025CSSS
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 25V 10% 2824
Ngā Rauemi: T95R686K025CSSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T95R686K025CSSS
Tau Wae T95R686K025CSSS Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 25V 10% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 19114 pcs Pepa Raraunga T95R686K025CSSS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Raupapa TANTAMOUNT®, T95 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2824 (7260 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rae Rahi Tae R Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2824 (7260 Metric) 200 mOhm Te kaha 68µF