T95R337M010CSSS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T95R337M010CSSS
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP TANT 330UF 10V 20% 2824
Ngā Rauemi: T95R337M010CSSS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T95R337M010CSSS
Tau Wae T95R337M010CSSS Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP TANT 330UF 10V 20% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 17214 pcs Pepa Raraunga T95R337M010CSSS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Raupapa TANTAMOUNT®, T95 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2824 (7260 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rae Rahi Tae R Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 130 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 130 mOhm Te kaha 330µF