RT025AS2201KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS2201KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT025AS2201KB
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua POT 2.2K OHM 25W WIREWOUND LIN
Ngā Rauemi: RT025AS2201KB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT025AS2201KB
Tau Wae RT025AS2201KB Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga POT 2.2K OHM 25W WIREWOUND LIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1580 pcs Pepa Raraunga RT025AS2201KB.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara - Raupapa RT25
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Wirewound
Te Pakanga (Ohms) 2.2k Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa RTAS-2.2KD
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug Mahinga Whakauru M10 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Round Te roa o te Kaihoko 0.866" (22.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)