PR02000202000JR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PR02000202000JR500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PR02000202000JR500
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: PR02000202000JR500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PR02000202000JR500
Tau Wae PR02000202000JR500 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga RES 200 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1455277 pcs Pepa Raraunga PR02000202000JR500.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Raupapa PR02 Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)