OSOPTC2002AT0
Hua Hua
Tau Wae: OSOPTC2002AT0
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 12RES 20K OHM 20SSOP
Ngā Rauemi: OSOPTC2002AT0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSOPTC2002AT0
Tau Wae OSOPTC2002AT0 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 12RES 20K OHM 20SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41276 pcs Pepa Raraunga OSOPTC2002AT0.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Raupapa OSOP Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.025% Te Pakanga (Ohms) 20k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 764-1349-2
OSOPTC2002AT5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 12
Te maha o nga toka 24 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.068" (1.73mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Momo Aratau Isolated