OSOPA2002AT1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OSOPA2002AT1
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SSOP
Ngā Rauemi: OSOPA2002AT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSOPA2002AT1
Tau Wae OSOPA2002AT1 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 48664 pcs Pepa Raraunga OSOPA2002AT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Raupapa OSOP Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.025% Te Pakanga (Ohms) 20k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 10 Te maha o nga toka 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.068" (1.73mm) Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)