MCS0402UD2002BE100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402UD2002BE100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCS0402UD2002BE100
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: MCS0402UD2002BE100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCS0402UD2002BE100
Tau Wae MCS0402UD2002BE100 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126982 pcs Pepa Raraunga MCS0402UD2002BE100.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa MC ATAU - Precision Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.015" (0.37mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film