MAL215856472E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL215856472E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAL215856472E3
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 1.MAL215856472E3.pdf2.MAL215856472E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAL215856472E3
Tau Wae MAL215856472E3 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23487 pcs Pepa Raraunga 1.MAL215856472E3.pdf2.MAL215856472E3.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa 158 PUL-SI Ripple Current @ Low Frequency 2.82A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 76 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 93 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 93 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 4700µF