K331M10X7RH5TL2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K331M10X7RH5TL2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K331M10X7RH5TL2
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 1.K331M10X7RH5TL2.pdf2.K331M10X7RH5TL2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K331M10X7RH5TL2
Tau Wae K331M10X7RH5TL2 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2262530 pcs Pepa Raraunga 1.K331M10X7RH5TL2.pdf2.K331M10X7RH5TL2.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm) Raupapa Mono-Kap™ K
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.062" (1.58mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose