HCK331MBCDF0KR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCK331MBCDF0KR
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 3KV RADIAL
Ngā Rauemi: HCK331MBCDF0KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCK331MBCDF0KR
Tau Wae HCK331MBCDF0KR Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227208 pcs Pepa Raraunga HCK331MBCDF0KR.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa HCK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc Te kaha 330pF