CDR31BP680BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP680BFURAB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP680BFURAB
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 100V BP 0805
Ngā Rauemi: CDR31BP680BFURAB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP680BFURAB
Tau Wae CDR31BP680BFURAB Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5811 pcs Pepa Raraunga CDR31BP680BFURAB.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Te kaha 68pF