BYV28-200-RAS15-10
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BYV28-200-RAS15-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BYV28-200-RAS15-10
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64
Ngā Rauemi: BYV28-200-RAS15-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BYV28-200-RAS15-10
Tau Wae BYV28-200-RAS15-10 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117697 pcs Pepa Raraunga BYV28-200-RAS15-10.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-64 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 30ns
Packaging Bulk Paa / Case SOD-64, Axial
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Avalanche Whakaahuatanga Taipitopito Diode Avalanche 200V 3.5A Through Hole SOD-64
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3.5A