BFC247052182
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC247052182 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFC247052182
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: BFC247052182.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFC247052182
Tau Wae BFC247052182 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78780 pcs Pepa Raraunga BFC247052182.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa MKT470
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 222247052182
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1800pF Nga tono General Purpose