BFC246952182
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246952182 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFC246952182
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: BFC246952182.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFC246952182
Tau Wae BFC246952182 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5500 pcs Pepa Raraunga BFC246952182.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) Raupapa MKT469
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 222246952182
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1800pF