BFC237528131
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFC237528131
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 130PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: BFC237528131.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFC237528131
Tau Wae BFC237528131 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP FILM 130PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70642 pcs Pepa Raraunga BFC237528131.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.197" W (14.50mm x 5.00mm) Raupapa KP/MKP 375
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 222237528131
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 130pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 130pF Nga tono High Pulse, DV/DT