BFC2373GF124MF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFC2373GF124MF
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: BFC2373GF124MF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFC2373GF124MF
Tau Wae BFC2373GF124MF Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141494 pcs Pepa Raraunga BFC2373GF124MF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Raupapa MKT373M
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 2222373GF124MF
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.12µF Nga tono General Purpose