199D336X9010DXV1E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
199D336X9010DXV1E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 199D336X9010DXV1E3
Kaihanga / Waitohu: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: 199D336X9010DXV1E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 199D336X9010DXV1E3
Tau Wae 199D336X9010DXV1E3 Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74971 pcs Pepa Raraunga 199D336X9010DXV1E3.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa TANTALEX®, 199D Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial
Te kaha 33µF