IFSC1008ABER220M01
Vishay DaleVishay Dale
IFSC1008ABER220M01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IFSC1008ABER220M01
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 500MA 1.05 OHM
Ngā Rauemi: IFSC1008ABER220M01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IFSC1008ABER220M01
Tau Wae IFSC1008ABER220M01 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 500MA 1.05 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242900 pcs Pepa Raraunga IFSC1008ABER220M01.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa IFSC-1008AB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-1392-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga IFSC1008ABER220M01
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Momo Hangarau 22µH
Nga wa - Whakamātautau - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.05 Ohm Max
Whakaahua nui 22µH Shielded Inductor 500mA 1.05 Ohm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 500MA 1.05 OHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 560mA
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama -