ES60DS035
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60DS035 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ES60DS035
Kaihanga / Waitohu: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga hua KNIFE 3.50MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ES60DS035
Tau Wae ES60DS035 Kaihanga EasyBraid Co.
Whakaahuatanga KNIFE 3.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4783 pcs Pepa Raraunga
Whānui 0.140" (3.56mm) Aki - Momo Soldering
Tip - Hanga Knife 45° Tip - Rahi Riki -
Taerangi Tea 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Raupapa ES
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 0.630" (16.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.030" (0.76mm)