EBM70TZ015
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
EBM70TZ015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EBM70TZ015
Kaihanga / Waitohu: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga hua TWZR PAIR CHISEL 1.50MM
Ngā Rauemi: EBM70TZ015.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBM70TZ015
Tau Wae EBM70TZ015 Kaihanga EasyBraid Co.
Whakaahuatanga TWZR PAIR CHISEL 1.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5717 pcs Pepa Raraunga EBM70TZ015.pdf
Whānui 0.060" (1.52mm) Aki - Momo Tweezer
Tip - Hanga Chisel 30° Tip - Rahi Riki -
Taerangi Tea 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C) Raupapa EBM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 0.470" (11.94mm)