VLM100E-48-T
ERP PowerERP Power
VLM100E-48-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLM100E-48-T
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRVR CV AC/DC 48V 2A
Ngā Rauemi: VLM100E-48-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLM100E-48-T
Tau Wae VLM100E-48-T Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRVR CV AC/DC 48V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3949 pcs Pepa Raraunga VLM100E-48-T.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Input (Min) 120VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 5.39" L x 1.03" W x 0.78" H (136.9mm x 26.2mm x 19.8mm) Raupapa VLM100
Ratonga IP20 Mana (Watts) 96W
Ētahi Ingoa 1800-1138
VLM100W-48-T
Tae Mahi 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 93%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2A Whakaaetanga CB, CE, cULus, FCC