UHD365-1003
ERP PowerERP Power
ERP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD365-1003
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 365W
Ngā Rauemi: UHD365-1003.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 790 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
28 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD365-1003
Tau Wae UHD365-1003 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 365W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 790 pcs Pepa Raraunga UHD365-1003.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 5.656kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
Raupapa UHD365 Mana (Watts) 365W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 7.6A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7.6A