UHD160-1002
Hua Hua
Tau Wae: UHD160-1002
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 160W
Ngā Rauemi: UHD160-1002.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD160-1002
Tau Wae UHD160-1002 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1695 pcs Pepa Raraunga UHD160-1002.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.08" H (101.6mm x 50.8mm x 27.4mm)
Raupapa UHD160 Mana (Watts) 160W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.66A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.66A