ESSV040W-0900-42
ERP PowerERP Power
ESSV040W-0900-42 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESSV040W-0900-42
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Ngā Rauemi: ESSV040W-0900-42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESSV040W-0900-42
Tau Wae ESSV040W-0900-42 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3268 pcs Pepa Raraunga ESSV040W-0900-42.pdf
Putanga - Whakaputa 24 ~ 42 V Momotuhi - Input (Min) 120VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm) Raupapa ESSV
Ratonga IP66 Mana (Watts) 38W
Ētahi Ingoa 1800-1095 Tae Mahi -
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP He pai 87%
Te whakaheke Analog, ELV, Triac Whakaahuatanga Taipitopito 900mA 24 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 900mA Whakaaetanga CE, cULus, cURus