ESS030W-0700-42-Z1
ERP PowerERP Power
ERP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESS030W-0700-42-Z1
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 700
Ngā Rauemi: ESS030W-0700-42-Z1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESS030W-0700-42-Z1
Tau Wae ESS030W-0700-42-Z1 Kaihanga ERP Power
He Rahinga Kei te wātea 3495 pcs Pepa Raraunga ESS030W-0700-42-Z1.pdf
Putanga - Whakaputa 28 ~ 42 V Momotuhi - Input (Min) 120VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Raupapa ESS
Ratonga IP64 Mana (Watts) 29W
Tae Mahi 90°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 87% Te whakaheke Analog, ELV, Triac
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA