ESS015E-0350-42
ERP PowerERP Power
ESS015E-0350-42 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESS015E-0350-42
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 350MA
Ngā Rauemi: ESS015E-0350-42.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESS015E-0350-42
Tau Wae ESS015E-0350-42 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5184 pcs Pepa Raraunga ESS015E-0350-42.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 28 ~ 42 V
Momotuhi - Input (Min) 220VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 240VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Raupapa ESS Ratonga IP64
Mana (Watts) 15W Ētahi Ingoa 1800-1049
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP He pai 87%
Te whakaheke ELV, Triac Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA