ESM030W-0700-32
ERP PowerERP Power
ERP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESM030W-0700-32
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 700MA
Ngā Rauemi: ESM030W-0700-32.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESM030W-0700-32
Tau Wae ESM030W-0700-32 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3981 pcs Pepa Raraunga ESM030W-0700-32.pdf
Taumaha 0.556 lb (252g) Putanga - Whakaputa 21 ~ 32 V
Momotuhi - Input (Min) 120VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Raupapa ESM Ratonga IP64, IP20, NEMA 410
Mana (Watts) 22W Tae Mahi -30°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP He pai 87%
Te whakaheke ELV, Triac Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 21 ~ 32 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB