B84771M0015A000
EPCOSEPCOS
B84771M0015A000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84771M0015A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Ngā Rauemi: B84771M0015A000.pdf
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84771M0015A000
Tau Wae B84771M0015A000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 19832 pcs Pepa Raraunga B84771M0015A000.pdf
Pūhiko - UL - Putanga - IEC 250VAC/DC
Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa B84771 Raa Rangatira -
Pihanga Whakapae Paepae Variable Size Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 495-4505
B84771M 15A
B84771M 15A
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical Ngā āhuatanga Front or Rear Side Mount
I teie nei - IEC 15A Momo Hononga Receptacle, Male Blades