B84742A0055R190
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84742A0055R190
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FLTR 1KVDC 500VAC 55A CHASS
Ngā Rauemi: B84742A0055R190.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 834 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84742A0055R190
Tau Wae B84742A0055R190 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FLTR 1KVDC 500VAC 55A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 834 pcs Pepa Raraunga B84742A0055R190.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 1000V (1kV) Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84742
Ētahi Ingoa B84742A 55R190
B84742A55R190
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 55A