B84312C50H101
Hua Hua
Tau Wae: B84312C50H101
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 100VDC/VAC PNL MT
Ngā Rauemi: B84312C50H101.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84312C50H101
Tau Wae B84312C50H101 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 4217 pcs Pepa Raraunga B84312C50H101.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 100V Ngaohihi - Ratau Ake 100V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect Raupapa B84312
Tae Mahi -25°C ~ 40°C Momo Tae Panel Mount
Inangarangi - Mahinga - Mahi DC ~ 120kHz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 100mA