B84143K0250S081
EPCOSEPCOS
B84143K0250S081 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143K0250S081
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143K0250S081.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 121 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143K0250S081
Tau Wae B84143K0250S081 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121 pcs Pepa Raraunga B84143K0250S081.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 440V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 760V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa B84143
Ētahi Ingoa B84143K 250S 81
B84143K250S81
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 250A