B84143B0600S081
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143B0600S081
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143B0600S081.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 89 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143B0600S081
Tau Wae B84143B0600S081 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89 pcs Pepa Raraunga B84143B0600S081.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 440V
Ngaohihi - Ratau Ake - Kāhua Whakamutunga Terminal Post
Raupapa B84143B Ētahi Ingoa B84143B 600S 81
B84143B600S81
B84143B600S81-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 130µH
Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 600A Whirihoranga Two Stage