B84142J0400S081
EPCOSEPCOS
B84142J0400S081 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84142J0400S081
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FLTR 1KVDC 600VAC 400A CHAS
Ngā Rauemi: B84142J0400S081.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 111 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 111 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84142J0400S081
Tau Wae B84142J0400S081 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FLTR 1KVDC 600VAC 400A CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111 pcs Pepa Raraunga B84142J0400S081.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 1000V (1kV) Ngaohihi - Ratau Ake 600V
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa B84142
Ētahi Ingoa B84142J 400S 81
B84142J400S81
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi -
Pepa Tae Single Phase I teie nei 400A