B84142A0180S081
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84142A0180S081
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 800VDC 180A CHASSIS
Ngā Rauemi: B84142A0180S081.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 205 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 205 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84142A0180S081
Tau Wae B84142A0180S081 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 800VDC 180A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205 pcs Pepa Raraunga B84142A0180S081.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 800V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa B84142A
Ētahi Ingoa B84142A 180S 81
B84142A180S81
B84142A180S81-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 180A