B84110A0000A010
EPCOSEPCOS
B84110A0000A010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84110A0000A010
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250VDC/VAC 1A TH
Ngā Rauemi: B84110A0000A010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
165 pcs
330 pcs
660 pcs
1155 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84110A0000A010
Tau Wae B84110A0000A010 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 250VDC/VAC 1A TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19164 pcs Pepa Raraunga B84110A0000A010.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 250V Ngaohihi - Ratau Ake 250V
Kāhua Whakamutunga PC Pins Raupapa B84110A
Ētahi Ingoa 495-2797
B84110A A 10
B84110A A 10
B84110A0000A010-ND
B84110AA10-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 10mH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 1A