B82796C2474N215
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82796C2474N215
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 470UH 100MA 4LN TH
Ngā Rauemi: B82796C2474N215.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82796C2474N215
Tau Wae B82796C2474N215 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 470UH 100MA 4LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6023 pcs Pepa Raraunga B82796C2474N215.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 42V
Rahi / Rahi 0.362" L x 0.264" W (9.20mm x 6.70mm) Raupapa B82796
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 8 PC Pin Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Through Hole
Inductance @ Frequency 470µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.185" (4.70mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH @ 100kHz 4 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 350 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -