B82793C2474N215
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82793C2474N215
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 470UH 100MA 4LN SMD
Ngā Rauemi: B82793C2474N215.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82793C2474N215
Tau Wae B82793C2474N215 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 470UH 100MA 4LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4349 pcs Pepa Raraunga B82793C2474N215.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 42V
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) Raupapa B82793
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 470µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.189" (4.80mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH @ 100kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 350 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -