B82791G2351N001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82791G2351N001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 22MH 350MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82791G2351N001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82791G2351N001
Tau Wae B82791G2351N001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 22MH 350MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51989 pcs Pepa Raraunga B82791G2351N001.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 42V
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) Raupapa B82791
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82791G2351N 1
B82791G2351N 1
B82791G2351N1
B82791G2351N1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 22mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.315" (8.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 22mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 350mA DCR 1.9 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.9 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 350mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE