B82790C0474N215
EPCOSEPCOS
B82790C0474N215 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82790C0474N215
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 470UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
Ngā Rauemi: B82790C0474N215.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82790C0474N215
Tau Wae B82790C0474N215 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 470UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56119 pcs Pepa Raraunga B82790C0474N215.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 42V
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) Raupapa B82790
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Horizontal, 4 Gull Wing Ētahi Ingoa 495-4414-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 470µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.205" (5.20mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 170 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 170 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga -