B82731M2112A030
EPCOSEPCOS
B82731M2112A030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82731M2112A030
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 10MH 1.1A 2LN TH
Ngā Rauemi: B82731M2112A030.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82731M2112A030
Tau Wae B82731M2112A030 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 10MH 1.1A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57980 pcs Pepa Raraunga B82731M2112A030.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm) Raupapa B82731
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-2760
B82731M2112A 30
B82731M2112A30
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 10mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.807" (20.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 400 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 1.1A Whakaaetanga ENEC, UR, VDE