B82730U3451A020
EPCOSEPCOS
B82730U3451A020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82730U3451A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 10MH 450MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82730U3451A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
728 pcs
1456 pcs
2912 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82730U3451A020
Tau Wae B82730U3451A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 10MH 450MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66813 pcs Pepa Raraunga B82730U3451A020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.433" W (16.50mm x 11.00mm) Raupapa B82730
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-4384
B82730U3451A 20
B82730U3451A20
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 10mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.650" (16.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 450mA DCR 1.75 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.75 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 450mA Whakaaetanga UR, VDE