B82726E6203B041
EPCOSEPCOS
B82726E6203B041 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82726E6203B041
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 2.7MH 20A 2LN TH
Ngā Rauemi: B82726E6203B041.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82726E6203B041
Tau Wae B82726E6203B041 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 2.7MH 20A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7894 pcs Pepa Raraunga B82726E6203B041.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.165" L x 1.339" W (55.00mm x 34.00mm) Raupapa B82726
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-6981
B82726E6203B 41
B82726E6203B41
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 2.7mH @ 10kHz Teitei (Max) 2.047" (52.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 4.4 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 4.4 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 20A Whakaaetanga UR